Wsparcie biznesu

W ciągu pierwszych trzech lat funkcjonowania start-upów na rynku upada ich ponad 90%! Założyciel Twittera podczas jednej z konferencji stwierdził, że „tworzenie start-upów jest związane z popełnianiem błędów”. Faktem jest, że to trudne ustrzec się przed błędami w budowaniu jakiegokolwiek biznesu, ale jeśli chodzi o start-upy, podczas wprowadzania nowego produktu i innowacyjnych rozwiązań na rynku, ryzyko to jest jeszcze większe.

Można uznać, że popełniamy błędy i się na nich uczymy. Ale jak długo może to trwać? Ile straconych pieniędzy i czasu? Ile zdrowia? Nie lepiej dokładnie zidentyfikować wcześniej błędy i się ich wystrzegać, a nie doprowadzać do biznesowej porażki? Albo jeszcze lepiej: poznać specjalistów, którzy dostarczą odpowiedzi na mnóstwo Twoich pytań i pomogą, zanim znajdziesz się nad przepaścią, bez możliwości powrotu?

Firma bez problemu | Prawo, podatki, księgowość, finanse | Kancelaria adwokacka, obsługa prawna firm, sukcesja, doradztwo podatkowe, pomoc w oddłużaniu firm, leasing dla firm, broker leasingowy, Warszawa

Często powtarzana statystyka dotycząca tego, że 9 na 10 startupów upada jest PRAWDĄ. Z czego wynika tak wielki odsetek projektów, które kończą się porażką? Są takie, które istnieją na rynku i odnoszą sukcesy! Dlaczego? Bo posiadają szereg umiejętności zarządzania firmą, ale przede wszystkim – wsparcie biznesowo-strategiczne i finansowe, pozwalające na dalszy dynamiczny i pewny rozwój. Obsługa prawna firm Warszawa daje im przewagę rynkową już w pierwszych miesiącach działalności.

Jako FIRMA BEZ PROBLEMU pomożemy Ci w budowaniu biznesu i jego rozwoju w taki sposób, w który będzie zarabiać dla Ciebie więcej i szybciej. Udzielimy kompleksowego wsparcia kilku branż w formule abonamentu miesięcznego.

Umiejętność szerokiego spojrzenia na firmę w kilku kluczowych zakresach daje przewagę już na starcie. Wewnętrzna stabilność firmy nie jest możliwa bez stałego zaspokajania potrzeb osób związanych z firmą – w tym właścicieli firmy.

Jako FIRMA BEZ PROBLEMU posiadamy silnie zdefiniowaną misję na temat tego, jak pomagać właścicielom w budowaniu zysku, ale także zakresu odpowiedzialności, a dodatkowo wiemy, jak zwiększać wartość firm i wznosić ją na wyższy poziom pod względem finansów i zarządzania.

Im szybciej firma zacznie zarabiać, tym szybciej zdobędziesz potencjalnych inwestorów. Umiejętność szybkiego i skutecznego działania to jedna z wielu przyczyn, które sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować Twoje cele, pokazując Ci, jak należy skutecznie rozwijać firmę i adaptować się do zmian, by wciąż być kilka kroków przed konkurencją.

Dostęp do środków finansowych jest czynnikiem decydującym o płynności funkcjonowania biznesu. Bez posiadania bezpiecznej sytuacji finansowej nie masz możliwości rozwoju biznesu i zwiększania sprzedaży. Dlatego tak ważne jest zadbanie o fundamenty, by firma mogła dalej prężnie działać i się rozwijać. A finalnie – żebyś mógł odnosić większe sukcesy.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM