O firmie

Każdy przedsiębiorca często boryka się z różnymi problemami, zajmując się niezliczoną ilością tematów. Codziennością staje się ciągłym poszukiwaniem informacji, a w efekcie końcowym potrzeba korzystania z porad wyspecjalizowanych firm. Doradztwo finansowe, inwestycyjne, księgowo-prawne i branżowe. Do tego współpraca z bankami, funduszami leasingowymi i unijnymi oraz poszukiwanie prywatnych inwestorów – od ilości zagadnień, spraw do załatwienia i dziur do załatania może rozboleć głowa.

Aby się od tego uwolnić, wielu właścicieli małych i większych firm szuka rozwiązań kompleksowych – nie tylko po to, żeby poprawić funkcjonowanie lub zwiększyć kapitał własnej firmy, ale także, aby mieć wreszcie więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.

Firma bez problemu | Prawo, podatki, księgowość, finanse | Kancelaria adwokacka, obsługa prawna firm, sukcesja, doradztwo podatkowe, pomoc w oddłużaniu firm, leasing dla firm, broker leasingowy, Warszawa

Rozwój firmy i generowanie zysku to konieczność, jeżeli przedsiębiorstwo ma przetrwać na rynku. Bez tego konkurencja szybko przejmie wszystkich klientów, zmuszając do zamknięcia interesu, dlatego lepiej trzymać rękę na pulsie. Obsługując przedsiębiorców od lat obserwujemy, że w pewnym momencie nadchodzi moment wypalenia, przybywa odpowiedzialności i obowiązków.

Kiedy wszystko idzie dobrze, to po prostu idzie – mało kto wtedy ogląda się na boki. Ale gdy biznes zaczyna się nagle rozrastać, może się okazać, że brakuje już czasu na wszystko, co nas otacza. Wtedy też najczęściej pojawia się potrzeba odciążenia z przytłaczającej ilości obowiązków i otrzymania wyspecjalizowanego wsparcia zewnętrznego.

Jako FIRMA BEZ PROBLEMU prowadzimy kompleksowe wsparcie biznesowe, w którego zakres wchodzi:

 • doradztwo biznesowe i inwestycyjne - zwiększamy zyski w firmach;
 • doradztwo leasingowe i finansowe;
 • kompleksowa obsługa księgowa i podatkowa;
 • obsługa prawna i mediacyjna - ratujemy firmy przed upadłością;
 • pomoc firmom transportowym z problemami finansowymi i prawnymi;
 • przekształcenie z działalności gospodarczej na spółkę z o.o.

Służymy wiedzą w każdym z tych aspektów, ale także szkolimy i wspieramy na bieżąco właścicieli firm, jak i kadrę zarządzającą. Dzięki temu Twoja firma będzie otwarta na nowe możliwości i dobrze wykorzysta zdolności oraz każdą napotkaną szansę na zwiększenie zysku.

Zależy nam na wznoszeniu firm na wyższy poziom, a także na zwiększaniu zysku u naszych klientów. Jako FIRMA BEZ PROBLEMU wiemy i potrafimy osiągnąć to na różne sposoby, przede wszystkim poprzez:

 • świadome długofalowe planowanie rozwoju firmy,
 • budowa wartości marki firmy na rynku,
 • zwiększenie sprzedaży usług lub produktów,
 • zwiększanie marży i zysku firmy,
 • lepsze zarządzanie kosztami i oszczędnościami,
 • lepsze zarządzanie administracją w firmie i pracownikami
 • wielowymiarowe zabezpieczanie funkcjonowania firmy,
 • budowanie planów bezpiecznej kumulacji majątku prywatnego,
 • przygotowywanie firmy do przekazania dzieciom – sukcesja firmy Warszawa;
 • budowanie planu emerytury w oparciu o firmę,
 • podniesienie wartości firmy i sprzedaż inwestorowi zewnętrznemu.

Nasza wiedza i skuteczność wynikają z wieloletniego doświadczenia zawodowego i biznesowego oraz doskonałej znajomości zasad funkcjonowania firm leasingowych, banków oraz zagadnień prawnych, niezbędnych dla prawidłowego i bezpiecznego rozwoju przedsiębiorstwa, a także obsługi problemów podatkowych i księgowych. Poza osobistym doświadczeniem mamy również kontakty ze specjalistami z wielu branż, co może Ci skutecznie pomóc w rozwijaniu biznesu i osiąganiu większego zysku.

Pomagamy Klientom także w zrozumieniu, z jaką obecnie odpowiedzialnością wiąże się decyzja o rozwoju firmy oraz jej wejściem w nowe obszary działalności, np. eksport, import, akcyza, VAT czy nawet zostanie dostawcą dla marketów i firmą o krajowym zasięgu.

Jako FIRMA BEZ PROBLEMUwe wszystkim, co robimy jesteśmy uczciwi i przejrzyści.

Z każdym klientem podpisujemy zobowiązania o zachowaniu poufności przekazanych nam danych i wiadomości (NDA). Możesz nas sprawdzić w każdym momencie.

Nasza historia

2018

Czerwiec

FBP otrzymuje wpis do KRS i NIP, zaczynamy działać !

2018

Styczeń

Otwieramy nowy rozdział, zebranie docelowych udziałowców FBP, zbudowanie koncepcji sprzedażowej, i marketingowej, nazwy i loga.

2017

Wrzesień

Budowanie zespołu profesjonalistów FBP, weryfikacja i poszukiwanie firm prawniczych, podatkowych, księgowych jak i zajmujących się strategiami rozwoju, zarządzaniem kosztami, budowaniem wizerunku i promocją.

2017

Maj

Budowanie schematu powstania FBP, testowanie formuł rozwoju, badanie rynku, poszukiwanie nisz.

2017

Marzec

Broker leasingu firma 10Leasing dostrzega potrzebę pomocy swoim klientom w obszarach prowadzenia działalności, palącym problemem jest budowanie wiarygodności finansowej Klientów chcących uzyskać leasing i finansowanie zewnętrzne. Nastepuje budowanie kompleksowej strategii wsparcia dla biznesu.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM