Księgowość i podatki

Jako Firma Bez Problemu zmaksymalizujemy zyski Twojej firmy, pozyskamy szybkie dofinansowanie na sprzęt, zredukujemy Twoje koszty firmowe, poprawimy wiarygodność finansową, a także możemy pomóc podczas negocjacji z wierzycielami oraz dłużnikami w zupełnie BEZPIECZNY sposób.

Systematyczna zmiana przepisów w obrębie zagadnień księgowo-podatkowych powoduje, iż bycie na bieżąco jest związane z koniecznością ciągłego pozyskiwania wiedzy, a mimo wszystko ryzyko popełnienia błędu jest duże. W obecnych czasach posiadanie własnej wewnętrznej księgowości jest niepotrzebnym zwiększaniem ryzyka i odpowiedzialności właściciela firmy. To on odpowiada za wszelkie wyniki kontroli i powstałe nieprawidłowości. Szczególnie niebezpieczne jest to dla takich firm jak Działalność Gospodarcza lub Spółka Cywilna.

Firma bez problemu | Prawo, podatki, księgowość, finanse | Kancelaria adwokacka, obsługa prawna firm, sukcesja, doradztwo podatkowe, pomoc w oddłużaniu firm, leasing dla firm, broker leasingowy, Warszawa

Sposobem na to jest profesjonalna zewnętrzna firma księgowa, która na co dzień zajmuje się bezpiecznym prowadzeniem księgowości, działa jako doradca podatkowy Warszawa, a dodatkowo posiada duże ubezpieczenie od ewentualnych popełnionych błędów. Przekazanie księgowości do takiej firmy przenosi na nią ciężar odpowiedzialności podczas kontroli skarbowych.

Wybór Firma Bez Problemu jest ściśle powiązany z bezpieczeństwem Twojego przedsiębiorstwa. Nasi partnerzy posiadają zawsze odpowiednie certyfikaty i zezwolenia, co pozwala na rzetelne prowadzenie działalności księgowej oraz udzielenie wsparcia jako doradca podatkowy Warszawa. Doświadczenie zdobywaliśmy w korporacjach, tym samym posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i kompetencje pozwalające prawidłowo i zyskowniej prowadzić sprawy księgowe. To duża oszczędność czasu i pieniędzy – przekłada się to na zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa, a kompleksowość naszych usług znacząco zmniejsza koszty pozyskiwania kolejnych specjalistów.

W obrębie księgowości zajmujemy się:

  • księgowością spółek prawa handlowego
  • księgowością opierającą się o najlepsze wzorce korporacyjne
  • stałymi raportami (nawet tygodniowymi)
  • maksymalizacja przychodów i redukcja kosztów w firmach
  • automatyzacja księgowa
  • dostarczaniem oprogramowania wspomagającego fakturowanie

Zajmiemy się wszystkim tak, abyś Ty mógł się skupić na rozwoju firmy.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM